Talk2me
konwersacje

by TeachersiDowiedz się więcej

Konwersacje TALK2ME
by Teachersi to:

intensywny kurs języka angielskiego online, którego celem jest przełamanie twojej bariery językowej, poszerzenie słownictwa i rozwijanie umiejętności płynnego mówienia po angielsku. Na naszych zajęciach nie będziesz się nudzić! Bazujemy na autentycznych materiałach, poruszamy aktualne tematy oraz dobrze się przy tym bawimy! Codziennie otrzymujesz świeżą językowych materiałów oraz uczysz się pod okiem supernauczyciela – Teachersa. :)

KONWERSACJE ONLINE

Twoim celem językowym jest umiejętność płynnej komunikacji w języku angielskim, mamy rację? Chcesz poczuć się swobodnie w tym języku? Uwaga! Jedyne możliwe wyjście, to konwersacje, bo jak zapewne wiesz – bez mówienia nie ma mówienia. ;) A skoro chcesz komunikować się w tym języku, to dobrze jest najpierw przećwiczyć to ‘na sucho’ w przyjaznej, bezstresowej atmosferze pod okiem supernauczyciela! Już po jednej lekcji konwersacji online poczujesz różnicę! A dzięki materiałom na wynos opracowanym pod te zajęcia, utrwalisz zdobytą wiedzę. Speaking English with us is fun!

CODZIENNA DAWKA ANGIELSKIEGO

W nauce języka obcego bardzo ważna jest systematyczność, bo to właśnie obcowanie z angielskim na co dzień przynosi najlepsze efekty. Kluczem do sukcesu są regularne powtórki i codzienny kontakt z tym językiem. I my Ci to zapewnimy! Oprócz 1-godzinnej lekcji w tygodniu otrzymujesz od nas gotowy plan nauki na każdy dzień. Systematyczne 15-minutowe powtórki czynią cuda i zobaczysz, że już 1 miesiąc nauki wystarczy, by wskoczyć w angielskim na wyższy poziom!

PRAKTYCZNY, POTRZEBNY, PRZYJEMNY ANGIELSKI

W Teachersach stawiamy na naukę praktycznego języka. Nie zasypiemy Cię długą listą słówek do wykucia ani czarno-białymi kserówkami z gramatyki. Bo nie o to chodzi w nauce języka. Chodzi o swobodną komunikację, o obejrzenie serialu w oryginale, o przeczytanie książki bez ciągłego zaglądania do słownika – prawda? I dokładnie taki cel ma ten kurs! Powiększamy Twój zasób słownictwa, uczymy nowych słówek w kontekście – w całych zdaniach, poruszamy ciekawe i aktualne zagadnienia, żeby chciało Ci się uczyć! I żebyś z niecierpliwością czekał/a na kolejną lekcję z nami!

WCIĄGAJĄCE I INTERAKTYWNE MATERIAŁY

Ten kurs nie jest kolejnym podręcznikiem ani książką z ćwiczeniami na tłumaczenia zdań, ani też zbiorem oderwanych od siebie lekcji. To kurs, który wciąga, bo znajdziesz w nim m.in. językowe quizy, video i audio, infografiki, piosenki czy memy i ciekawostki językowe. Wychodzimy z założenia, że nauka angielskiego to czas, który możemy po prostu fajnie razem spędzić i dobrze się przy tym bawić ;)

GOTOWY PLAN NAUKI

Ucz się z głową! Strategia pouczę się trochę tego, trochę tamtego równa się w sumie niczego. Jeśli nie wiesz, jak i czego się uczyć, żeby wskoczyć na poziom wyżej w angielskim, to zostaw to nam, Teachersom! Kurs TALK2ME składa się z 1-godzinnej lekcji online w tygodniu oraz 15-minutowych powtórek z materiałem w formie video, audio, interaktywnych zadań, piosenek, podcastów czy quizów językowych oraz utrwalania słownictwa w aplikacji. Na konwersacjach nie tylko poznasz gotowe zwroty, które usprawnią Twoją komunikację w języku angielskim, ale także odświeżysz gramatykę – w kontekście i praktycznie, of course!

Zapisz się do newslettera!

ONLINE

Kurs dopasowuje się w 100% do Ciebie – uczysz się tak, jak Ci wygodnie! Dostęp do materiałów masz 24/7, wystarczy jedynie podłączenie do sieci internetowej i już – bez dojazdów i stania w korkach. Możesz uczyć się z poziomu wygodnego łóżka! Ten kurs zapewni Ci różnorodność materiałów i sprawi, że Twój kontakt z angielskim stanie się nieodłącznym elementem Twojego dnia! I jak tu nie kochać ‘online’u’?!

JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH!

Jeśli nie za bardzo wiesz, z której strony za ten angielski się zabrać; jak dobrać sobie materiały; czego się uczyć i jakich zagadnień gramatycznych nie można pominąć, to zostaw to nam, Teachersom. :) Kurs TALK2ME jest dla osób, które szukają gotowego i sprawdzonego rozwiązania, planu nauki na każdy dzień z rozpisanymi krok po kroku, wciągającymi i różnorodnymi zadaniami do wykonania oraz super konwersacji! Kurs został przetestowany na naszych prywatnych uczniach i żaden z nich nie ucierpiał w tym procesie. ;)

SUPER MOTYWACJA W GRUPIE!

Mimo że kurs TALK2ME przeznaczony jest do samodzielnej nauki bądź nauki angielskiego w parze, to nie jesteś w tym sam/a – mamy naszą zamkniętą grupę kursantów! W tej grupie znajdziesz dodatkowe materiały językowe, LIVE’y z nami, wsparcie i sporą dawkę motywacji do systematycznej nauki. W grupie siła!

KROK PO KROKU

Jeśli nie masz czasu ani ochoty na dobieranie sobie materiałów samodzielnie oraz nie wiesz, które przyniosą najlepsze efekty, męczy Cię szukanie odpowiednich książek, przegrzebywanie tzw. “internetów” w poszukiwaniu czegoś sensownego, to jesteś w dobrym miejscu! Kurs TALK2ME jest gotowym i całościowym rozwiązaniem ze szczegółowo zaplanowanym planem nauki w oparciu o przygotowane przez nas materiały językowe, które uzupełniamy odpowiednio dobranymi materiałami autentycznymi. A wszystko to ćwiczymy w praktyce na konwersacjach! :)

SPOSÓB NA ANGIELSKI!

Jeśli masz za sobą już kilka kursów i podejść do nauki angielskiego, ale nie widzisz spektakularnych efektów, to może warto zaryzykować, wyrwać się ze szpon standardowych metod nauki i spróbować czegoś innego? :) Nasz sposób w wielkim skrócie to: 1-godzinne konwersacje online z supernauczycielem raz w tygodniu, oprócz tego codzienny kontakt z angielskim w formie 15 minut powtórek online, nauka praktycznych zwrotów i wyrażeń w uniwersalnych zdaniach, fiszki w aplikacji do każdej lekcji na wynos, praktyczne zadania w zamkniętej grupie kursantów, wciągające, angażujące i różnorodne materiały dotyczące aktualnych tematów, plan nauki na każdy tydzień, nauka pod okiem Teachersów. ;)

CUDOWNA CENA

Nasz kurs ma być dostępny cenowo dla wszystkich i to Ty decydujesz, jak chcesz się uczyć (wybierz pakiet idealny dla siebie poniżej)! Co więcej, im dłużej jesteś z nami, tym więcej bonusów i materiałów na wynos zgarniasz – cu-do-wnie!

Jak to wygląda?

Na konwersacjach online widzimy się i słyszymy, na notatki mamy do dyspozycji również czat. Natomiast cała lekcja opiera się głównie na przygotowanych przez nas materiałach, do których zaliczają się m.in. memy, zdjęcia, hasła czy krótkie filmiki stanowiące materiał do dyskusji. Każde zajęcia wprowadzają wybraną strukturę gramatyczną, która naturalnie pojawia się przy omawianym temacie oraz rozwiązujemy praktyczne ćwiczenia mające na celu rozbudowanie Twojego słownictwa z wybranego zakresu. Zarówno nauczyciel jak i uczeń mogą na bieżąco edytować te materiały, robić notatki i widzieć swoje komentarze nawzajem. Do wirtualnego pokoju, w którym odbędzie się Twoja lekcja dostaniesz się 1 kliknięciem; bez logowania i dodatkowych utrudnień. Wystarczy, że masz dostęp do internetu i chęci do nauki, a już możemy zaczynać!

W skrócie:
➜ NA CZYM KONCENTRUJEMY SIĘ NA ZAJĘCIACH:
 • rozwijaniu umiejętność płynnego mówienia po angielsku,
 • komunikowaniu się po angielsku na różnorodne tematy, tak by nic Cię już nie zaskoczyło,
 • używaniu języka angielskiego w praktyce,
 • szybkim przełamaniu bariery językowej oraz nowoczesnych metod nauki,
 • rozwijaniu słownictwa i odświeżeniu gramatyki w praktyce.
➜ CO OBEJMUJE KURS:
 • 1-godzinne konwersacje online raz w tygodniu z supernauczycielem,
 • 15-minutowe powtórki materiału rozplanowane na każdy dzień,
 • dostęp do zamkniętej grupy kursantów z bonusami:),
 • różnorodne materiały na wypasie (m.in. video, audio, podcasty),
 • wsparcie Teachersów 24/7.

Ile to kosztuje?

PAKIET SPRAWDZAM
77PLN
 • 1h konwersacji online
 • plan nauki na cały tydzień
 • fiszki w aplikacji
 • checklista na każdy dzień nauki
Kupuję
PAKIET BASIC
288PLN
 • 4h konwersacji
 • plan nauki na 4 tygodnie
 • fiszki w aplikacji
 • checklista na każdy dzień nauki
Kupuję
PAKIET EXTRA
520PLN
 • 8h konwersacji online
 • plan nauki na 8 tygodni
 • fiszki w aplikacji
 • checklista na każdy dzień nauki
 • dostęp do zamkniętej grupy kursantów z bonusami
 • 1h konwersacji utrwalających wiedzę gratis!
Kupuję
752PLNtylko 47PLN/os za tydzień nauki
 • 8h konwersacji online
 • plan nauki na 8 tygodni
 • fiszki w aplikacji
 • checklista na każdy dzień nauki
 • dostęp do zamkniętej grupy kursantów z bonusami
 • 1h konwersacji utrwalających wiedzę gratis!
Kupuję
Nie widzisz oferty dla siebie?
Napisz do nas na priv :)

Czy Kurs TALK2ME jest dla Ciebie?

takJeśli jesteś na poziomie od B1 do B2, czyli masz wypracowane podstawy, ale czujesz, że masz ubogie słownictwo, miałeś/aś dłuższą przerwę w nauce angielskiego, poprzednie metody nie przyniosły efektów i czujesz się zrezygnowany/a, chcesz w końcu czytać książki i oglądać filmy po angielsku na luzie, a także uporządkować swoją wiedzę, mocno poszerzyć zasób swojego słownictwa, odświeżyć gramatykę oraz zacząć mówić w tym języku!
takJeśli masz 1 godzinę tygodniowo na indywidualne zajęcia online oraz 15 minut każdego innego dnia na regularne powtórki i chcesz przeznaczyć ten czas na naukę z nami. Miejsce nie ma znaczenia. Możesz uczyć się, skąd tylko chcesz!
takJeśli chcesz uczyć się angielskiego online i robić to różnorodnie: różne, aktualne tematy oraz w zróżnicowanej formie; z filmików i nagrań audio, piosenek, fragmentów artykułów oraz powtarzać słówka i całe zdania w aplikacji na telefonie.
takJeśli szukasz gotowego planu nauki, który krok po kroku przygotowaliśmy za Ciebie i dla Ciebie my, Teachersi :)
takJeśli frustruje Cię tracenie czasu na dojazdy na tradycyjny kurs stacjonarny oraz sztywni koledzy z grupy spowalniający cały proces nauki.
takJeśli czujesz, że potrzebujesz indywidualnego podejścia i kogoś, kto będzie Cię motywował do nauki.
nieJeśli szukasz lekcji na żywo w grupie i zajęciom online mówisz kategoryczne ‘nie’.
nieJeśli szukasz kolejnego podręcznika do tłumaczenia zdań z polskiego na angielski.
nieJeśli interesuje Cię tradycyjna metoda nauki rodem z lat 90-tych.

KTO BĘDZIE TWOIM NAUCZYCIELEM?

Patrycja

Ola

Natalia

Chcesz nas lepiej poznać?
Zajrzyj do zakładki
‘O NAS’