O nas

Hello

PATRYCJA

TEACHERS / WULKAN POMYSŁÓW / MISTRZYNI CONTENTU / SPEC OD PLANOWANIA

/dumna z/

Od ponad roku prowadzę projekt Korepetycja Patrycja, w którym przygotowuję studentów UW do wewnętrznych egzaminów certyfikacyjnych z języka angielskiego online. I z dumą mogę powiedzieć, że udało mi się rozkochać moich uczniów w tzw. “ONLINE’ie” do tego stopnia, że zażyczyli oni sobie możliwości zdalnej nauki angielskiego ze mną. I tak właśnie -- w wielkim skrócie -- narodził się pomysł na szkołę języka angielskiego online na własnych zasadach, czyli Teachersów!

/wykształcenie i doświadczenie/

Jestem absolwentką lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim, kombinacja języków w moim przypadku to niemiecki i angielski. Lektorem języka angielskiego jestem już od 6 lat i niezmiennie moją ulubioną grupą odbiorców są “Milenialsi”, bo sama jestem jednym z nich:) Od 2 lat uczę online, a już od ponad roku pracuję na własny rachunek i baaardzo mi z tym dobrze! Na swoich zajęciach najchętniej sięgam po humor i gry językowe jako narzędzia dydaktyczne -- tego na pewno nie zabranie Ci w Teachersach! Bo uważam, że nauka języka angielskiego ma sprawiać Ci przede wszystkim frajdę:) A jeśli dobrze rozejrzysz się po Empiku, to znajdziesz tam językowe gry karciane mojego autorstwa.

/zainteresowania i prywatnie/

Jestem marzycielką i niepoprawną optymistką. Lubię uczyć się od innych. Kocham małe i duże podróże, szczególnie te rowerowe! Jestem wdzięczna światu za Netflixa i lody sorbetowe - btw. idealne połączenie! Lubię się “zmóżdżyć” przy grze planszowej i wyjść na długi spacer z moim psem Kosmosem.

Cheers!

NATALIA

TEACHERS/ SPEC OD WDRAŻANIA POMYSŁÓW W ŻYCIE / UCZĄCY NINJA

/dumna z/

Po dwóch latach mieszkania i pracy w Londynie powróciłam do domu do Warszawy. Duma mnie rozpiera, że mogę spełnić się we współtworzeniu projektu TEACHERSI i oddać mu całą moją energię wiedząc, że jest to przestrzeń tworzona z duszą przez ludzi posiadających pasję i oddanie dla tego co robią. W uczeniu języków obcych stawiam przede wszystkim na praktyczność i komunikatywność. Pobyt w Londynie pozwolił mi poznać ludzi z całego świata i umożliwił poznanie różnych kultur. Jest to niesamowite uczucie i chętnie podzielę się z Tobą moją wiedzą oraz doświadczeniem i pomogę osiągnąć Twoje językowe cele 😊

/wykształcenie i doświadczenie/

Ukończyłam Centrum Kształcenia Nauczycieli Języków Obcych i Edukacji Europejskiej na UW o specjalizacji nauczanie języka angielskiego oraz francuskiego oraz jestem także magistrem e-commerce i marketingu online Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie. Posiadam 5-letnie doświadczenie w nauczaniu zarówno w szkole językowej jak i w formie zajęć indywidualnych. Jeszcze podczas studiowania języków obcych często sama korzystałam z opcji nauki online na różnych platformach i pokochałam ten sposób za oszczędność czasu i jakość lekcji!

/zainteresowania i prywatnie/

Będąc małą dziewczynką zawsze myślałam, że jak zakończę proces edukacji to wtedy osiądę w jednym miejscu wiodąc spokojne życie. Cóż, wyszło na to, że jednak nie usiedzę w jednym miejscu i ciągle stawiam sobie nowe cele i je realizuję. Uwielbiam podróżować, a limit wyjazdów do Francji dla mnie nie istnieje. Jestem niepoprawną fanką Paryża, jego klimatu i architektury. Uwielbiam dumać i tworzyć content interesuje mnie także fotografia, psychologia i kultura oraz uważne podejście do życia. Kocham też niemalże wszelką aktywność fizyczną oraz uczenie się nowych rzeczy i testowanie moich granic.

Welcome

OLA

STRÓŻ JAKOŚCI MATERIAŁÓW DO NAUKI / MISTRZYNI CONTENTU

/dumna z/

Teachersi to nowy projekt, który pozwala mi się rozwijać, zarażać innych pasją do nauki języków obcych oraz pomagać naszym uczniom w doskonaleniu umiejętności językowych. Tak jak na Mistrzynię Contentu przystało, z chęcią przygotowuję materiały, które opierają się na materiałach autentycznych oraz stawiają na komunikację. Pełno w nich luzu i elementów humorystycznych, a to wszystko, aby nauka z Teachersami była przyjemna. Zależy mi, abyś czerpał z naszych kursów jak najwięcej i abyś codziennie poszerzał swoją wiedzę.

/wykształcenie i doświadczenie/

Jestem studentką lingwistyki stosowanej na Uniwersytecie Warszawskim. Uczę się równolegle dwóch języków: angielskiego oraz hiszpańskiego. Swoją przygodę z nauczaniem innych rozpoczęłam ponad 4 lata temu. Mam doświadczenie w nauczaniu zarówno angielskiego, jak i hiszpańskiego. Uczyłam i nadal uczę dzieci, młodzież oraz dorosłych, jednak najwięcej przyjemności i satysfakcji dają mi zajęcia z dorosłymi. Cenię sobie systematyczność i wymagam jej od swoich uczniów – wiem, że bez niej jest o wiele trudniej nauczyć się czegokolwiek.

Nauka języków nie może być nudna, musi mieć element przykuwający uwagę. Według tej zasady przygotowuję swoje zajęcia. Często sięgam po materiały autentyczne oraz aktualne tematy ze świata mediów. Stawiam naukę słownictwa ponad gramatykę, bo wiem, że bez idealnie opanowanych zasad gramatycznych możesz się komunikować, pod warunkiem, że znasz dużo słówek. Dla mnie komunikacja to podstawa. Dlatego też powstała seria HIGH5, dzięki której co tydzień poszerzysz swój zasób słownictwa o 5 nowych wyrażeń.

/zainteresowania i prywatnie/

Uwielbiam otaczać się językami obcymi każdego dnia, dlatego często sięgam po książki obcojęzyczne i zaglądam na Netflixa. Prywatnie jestem osobą lubiącą dużo mówić, czasami za dużo. Stawiam na dobrą organizację i nie lubię marnować czasu. Uwielbiam jeździć rowerem i spędzać czas na świeżym powietrzu – to moja ulubiona forma regeneracji.

Hi

MARLENA

GRAFIK PO GODZINACH / STRAŻNIK POZIOMU SZCZĘŚCIA UCZNIÓW

/dumna z/

Duma mnie rozpiera, gdy myślę o naszym nowym projekcie, Teachersach. Czyli o przedsięwzięciu, które pozwala mi się realizować zarówno językowo, jak i artystycznie. W Teachersach pełnię dwie role: Grafik Po Godzinach, który intensywnie montuje filmiki i tworzy grafiki na stronę ,i social media oraz jako Strażnik Poziomu Szczęścia Uczniów, który zajmuje się obsługą klientów i z największą starannością pilnuje, by wszyscy uzyskali odpowiedzi na nurtujące ich pytania.

/wykształcenie i doświadczenie/

Jestem studentką edukacji wczesnoszkolnej i przedszkolnej z nauczaniem języka angielskiego na Uniwersytecie Warszawskim. Moje doświadczenie w nauczaniu języka angielskiego sięga już 4 lata. W tym czasie edukowałam zarówno seniorów i dzieci. Jednak najbardziej uwielbiam uczyć angielskiego najmłodszych słuchaczy, wykorzystując przy tym nowoczesne technologie. Największe doświadczenie zdobyłam jako lektor w szkole językowej, gdzie pracowałam z dziećmi w wieku przedszkolnym. Moje zajęcia były głównie oparte na pracy z tablicą interaktywną, co sprawiało, że dzieciaki chłonęły wiedzę z wielkim zaangażowaniem.

Przez kilka lat pracowałam w roli niani, głównie z rodzinami obcojęzycznymi, gdzie na co dzień posługiwałam się językiem angielskim. Z tego zdobytego doświadczenia wiem, że najważniejsza jest komunikacja i na to właśnie stawiamy w Teachersach, gdzie dostaniesz od nas gotowe i sprawdzone narzędzia, które pomogą ci przełamać barierę językową, dzięki czemu zaczniesz się swobodnie komunikować.

Obecnie pracuję w przedszkolu Montessori, gdzie cenimy wolność wyboru, indywidualność i samodzielność. Te dobrze znane mi wartości przekładam na Teachersów:

  • gdzie sam dokonujesz wyboru (kiedy, gdzie i jak się uczysz),
  • to Ty decydujesz o swoim tempie nauki,
  • stajesz się samodzielny w zakresie posługiwania się językiem.

/zainteresowania i prywatnie/

Prywatnie jestem introwertykiem, uwielbiającym spędzać swój wolny czas w galeriach sztuki i muzeach. Poza tym, chętnie spędzam czas czytając książki historyczne z pączkiem w ręku. ;)