Pierwszy raz?

Co oferują Teachersi?

Kurs

Po pierwsze kurs Sweet English, który zagwarantuje Ci codzienną dawkę języka angielskiego! Kluczem do sukcesu w nauce języka obcego jest systematyczność, do której ciężko jest się nam zabrać, gdy nie wiemy: czego mamy się uczyć, jak sobie rozplanować materiał, z jakich źródeł korzystać itd. Dlatego właśnie opracowaliśmy dla Ciebie gotowe rozwiązanie, z którym wypracujesz w sobie tę systematyczność do nauki w oparciu o materiały przygotowane przez Teachersów, a efekty zobaczysz już po pierwszym tygodniu nauki, promise!:) Kurs Sweet English składa się z tygodni tematycznych, a każdy tydzień podzielony został na pięć lekcji z nowym materiałem w formie video, audio, interaktywnych zadań, piosenek, podcastów czy quizów językowych. Z czego trzy pierwsze dni każdego tygodnia wprowadzają nam słownictwo do nowego zagadnienia, od razu w całych zdaniach i kontekstach, dzień czwarty poświęcamy na omówienie i zastosowanie w praktyce wybranego zagadnienia gramatycznego, dzień piąty ogłaszamy dniem rozmówek i ćwiczenia materiału z całego tygodnia w formie dialogów tak, by dać Ci narzędzia i gotowe zwroty, które usprawnią Twoją komunikację w języku angielskim. Solidna powtórka przypada na dzień szósty, dzięki której utrwalisz cały materiał. Kupując kurs, masz również dostęp do zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie bierzesz udział w dyskusjach po angielsku, zdobywasz dodatkowe materiały oraz jesteś na bieżąco. Grupa to świetne miejsce, gdzie wykorzystasz poznane słówka i wyrażenia w praktyce oraz znajdziesz motywację, gdy ta Cię opuści. W grupie siła!

codzienna dawka języka obcego -- systematyczność w nauce!
autorski program nauki Teachersów -- nauka pod okiem nauczyciela!
autentyczne i różnorodne materiały -- nie ma nudy!
efektywność przede wszystkim -- z lekcji na lekcję zobaczysz swój postęp!
uczysz się całymi zdaniami -- szybki start w mówieniu!
grupowa motywacja i kontakt 24/7 z Teachersami -- wsparcie na 100%!

Facebook

Koniecznie polajkuj nasz Fanpage, aby być na bieżąco ze wszystkim, co dla Ciebie przygotowujemy. Nie przegap żadnej okazji do nauki, a zobaczysz, że efekty przyjdą same. To tam czekają na Ciebie darmowe wyzwania językowe oraz m.in. seria postów “Did you know...?” o języku i z językiem angielskim w roli głównej, a także porządna dawka inspiracji i śmiechu. Kto powiedział, że nauka języka to tylko podręczniki i zakuwanie regułek gramatycznych? Z nami jest po prostu wesoło!

darmowe wyzwania językowe,
seria postów “Did you know...?”,
dawka motywacji i śmiechu.

Instagram

Nasz Instagram też prężnie działa, a tam czeka już na Ciebie wyzwanie #TALK2ME, którego celem jest zachęcenie Cię do mówienia w języku angielskim. Codziennie pojawiają się nowe wyrażenia, które pomogą Ci przełamać barierę językową. Każde wyrażenie jest podane w kontekście, dlatego nauka jest jeszcze łatwiejsza. Pojawiają się również krótkie teściki, które sprawdzą, jak Ci idzie. Całe wyzwanie pozostaje w naszych stories, dlatego nie martw się, jeśli coś przeoczysz – wszystko masz pod ręką. Instagram to też miejsce, gdzie możesz podejrzeć Teachersów w backstage’u: jak pracujemy oraz jak spędzamy wolny czas (i nie, nie uczymy się wtedy języków obcych :D). Follow us!

wyzwanie językowe #TALK2ME,
codzienna doza wyrażeń pomagających przełamać barierę językową,
krótkie teściki, które sprawdzą twój progres,
dostęp do wyrażeń 24/7 - zapisane w stories,
urywki z backstage’ u Teachersów.

Youtube

Jesteśmy również na YouTubie i działamy tam aktywnie. Na naszym kanale znajdziesz już serię HIGH 5. Skąd taka nazwa? W każdym odcinku omawiamy 5 wyrażeń, które się ze sobą łączą (np. zawsze zawierają dane słówko) oraz dzielimy się sposobami na to, jak się ich uczyć, aby je faktycznie zapamiętać. W planach mamy również serię odcinków o tematyce około-językowej i takiej zupełnie na luzie:) Subscribe!

seria HIGH 5 -- 5 nowych wyrażeń i słówek co tydzień!

Blog

And now, last but not least! Tworzymy również bloga, na którym będą pojawiać się teksty dotyczące nauki oraz efektywnych sposobów nauczania. Przedstawimy narzędzia, które ułatwią Ci naukę oraz podzielimy się własnymi radami i doświadczeniami. Znajdziesz tutaj podsumowania odcinków z serii HIGH 5 z dodatkowymi ćwiczeniami i fiszkami do pobrania. Nie zabraknie tutaj informacji o tym, co aktualnie się u nas dzieje, oraz dodatkowych materiałów opracowanych specjalnie dla Ciebie.

dodatkowe materiały “na wynos”,
teksty dotyczące nauki oraz efektywnych sposobów uczenia się,
pomocne narzędzia ułatwiające naukę.

Pamiętaj, że nauka języka nie musi być męcząca ani nudna. My Ci to udowodnimy!